نمایندگی پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره upvc

همه چیز درباره ی پنجره دوجداره upvc قرار است در این مق…
درب و پنجره دوجداره هافمن

پنجره دوجداره هافمن

آیا پنجره دوجداره هافمن انتخاب خوبی است؟ هافمن از تولید کنندگان پروفیل های یو پی وی سی انواع پنجره دوجداره در ایران می باشد.
پنجره دوجداره کشویی | پنجره دوجداره ریلی

قیمت پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشوئی با توجه به ساختار و نوع عملکرد آن یکی از محبوب ترین انواع پنجره دوجداره در میان مصرف کنندگان و مهندسین معمار است. قیمت پنجره دوجداره ریلی ...
قیمت پنجره دوجداره در تهران

قیمت پنجره دوجداره در تهران

قیمت پنجره دوجداره در تهران در این مقاله با ابعاد فرضی ذکر شده است. جهت برآورد دقیق قیمت پنجره دوجداره در تهران می توانید با کارشناسان پنسر وین تماس حاصل ..
بهترين پنجره دوجداره

بهترین پنجره دوجداره

بهترين پنجره دوجداره كدام است؟ یا بهترین مارک پنجره دوجداره upvc؟ این دو سوال به عنوان دو سوال بسیار مهمی می باشند که توسط بیشتر افراد خریداری پنجره ..
استعلام قيمت درب و پنجره دوجداره

استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره

برای پر کردن فرم استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره بدانید که قیمت درب و پنجره دوجداره upvc را نمیتوان به مترمربع یا کیلوگرم اعلام نمود، باید ابعاد درب و
پنجره دوجداه پنسر وين

پنجره دوجداره

در این مقاله سعی شده تا حد امکان شما عزیزان را با نحوه و حدود قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی آشنا کنیم و در نهایت قیمت برخی از مدل ...

لیست قیمت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

لیست قیمت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC به نوع باز شوها و جنس پروفیل و یراق الات پنجره upvc بستگی دارد. بهترین راه براورد قیمت، مشاور...

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc

ما در این مقاله قصد داریم درباره دلایل ضروری برای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc، روش‌های تعویض پنجره و چگونگی نصب پنجره دوجداره بدون ...
درب و پنجره دوجداره upvc

درب و پنجره دوجداره upvc

امروزه یکی از مهمترین دغدغه ها در خرید پنجره خانه، قیمت درب و پنجره دوجداره upvc می باشد. زمانی که مشتری از روند و شیوه ی دقیق قیمت گذاری آگاهی ...
درب و پنجره دوجداره هافمن

درب و پنجره دوجداره هافمن

هافمن از تولید کنندگان پروفیل های یو پی وی سی انواع پنجره دوجداره در ایران می باشد. درب و پنجره دوجداره هافمن با استانداردهای بین المللی روز دنیا از سال ..
قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

قیمت درب و پنجره دوجداره

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC به طور دقیق قابل اعلام نمی باشد مگر با دانستن ابعاد دقیق درب و پنجره مورد نیاز و همینطور تعداد بازشو و یراق آلات آن ...
مدل پنجره های مدرن 2020

مدل درب و پنجره های مدرن 2020

در این مطلب می خواهیم بهترین طرح های درب و پنجره های مدرن 2020 را به اشتراک بگذاریم که می توانید انواع پنجره هایی که در نظر دارید را ببینید، ..
قیمت پنجره دوجداره و انواع مدل پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره و انواع مدل پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره و انواع پنجره دوجداره دو نکته بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب و خرید پنجره می باشد قطعا شما نیز اگر نیازمند خرید پنجره دو ...
قيمت پنجره وين تك

قیمت درب و پنجره دوجداره upvc وین تک

قیمت پنجره دوجداره UPVC وین تک، هنگام انتخاب و خرید پنجره وین تک جدا از مسئله ی کیفیت، بحث قیمت آن مخصوصا برای تعداد بالا، از اهمیت بسیاری برخوردار است.
درب و پنجره دوجداره وینتک

درب و پنجره دوجداره وینتک

درب و پنجره دوجداره وین تک از سال 1980 میلادی با ابعاد و مقاطع متنوع و باتوجه به نیاز مشتری آغاز گردید. شرکت وینتک با بیش از سه دهه فعالیت در این ...
توری-پلیسه

توری پلیسه اي

توری پلیسه ای چیست؟ توری پلیسه همان کارایی توری پنجره قدیمی را با چندین ویژگی منحصر به فرد دیگر دارد بی شک گذر زمان توانسته است روی تمامی ابزار ساختمان ...
نمایندگی پنجره دوجداره وین تک

نمایندگی وینتک

تاریخچه کارخانجات WINTECH در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آ…
قیمت درب و پنجره دوجداره upvc

قیمت پنجره دوجداره و انواع مدل پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره و انواع پنجره دوجداره دو نکته بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب و خرید پنجره می باشد قطعا شما نیز اگر نیازمند خرید پنجره دو جداره ....

پنجره دوجداره ویستابست

بررسی های انجام گرفته در رابطه با قابلیت ها ی مختلف پروفیل ویستابست و با در نظر گرفتن نظرات کارشناسان مختلف در این صنعت و همچنین کارخانه داران ،
بهترين پنجره

کدام درب و پنجره دوجداره بهتر است؟

بهترين درب و پنجره دوجداره این سوال نیز بسته به موقعیت پنجره دارد مثلا شما می توانید از پنجره کشویی یا ریلی در آشپزخانه استفاده کنید یا از پنجره ...
پنجره لمینت طرح چوب

نصب پنجره دوجداره لمینت طرح چوب

پنجره دوجداره لمینت به پنجره های اطلاق می شود که پروفیل آنها بوسیله روکش لمینت پوشیده شود. تنها تفاوت این دومحصول (سفید و لمینت) در پروفیل های مصرفی از ...
پنجره طرح چوب

پنجره دوجداره upvc لمینت طرح چوب

پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب براساس روکش لمینت که پوشیده می شود، قیمت نصب پروفیل پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب تعیین می شود.
پنجره کشویی upvc

پنجره کشویی upvc

در انتخاب طرح برای قابهای پنجره کشویی نیز همانند مدل لولایی بایستی قابها و بازشوها طوری طراحی شود تا بتوان از طیق بازشوها به لنگه های ثابت پنجره دسترسی داشت.

بهترین راه عایق کردن خانه

همیشه یکی از دغدغه های انسانها عایق کردن منازل خود در برابر سرما، گرما، صدا و آلودگی هوا بوده، ما در این مطلب قصد داریم بهترین راه عایق کردن خانه را برای شما شرح دهیم.
ضریب انتفال حرارت و صدا در پنجره دو جداره چطور محاسبه میگردد ؟

ضریب انتقال حرارت و صدا در پنجره دو جداره چطور محاسبه میگردد ؟

ضریب انتفال حرارت و صدا در پنجره های دو جداره به عوامل مختلفی وابسته است که یکی از این عوامل نوع پروفیل است که استاندرترین حالت ان نیز بررسی میشود.
بهترین توری برای پنجره های دو جداره استفاده کنیم ؟بهترین توری برای پنجره های دو جداره استفاده کنیم ؟

بهترین توری برای پنجره های دو جداره کدام است ؟

بهترین توری برای پنجره دو جداره ، توری پلیسه میباشد که قابل انعطاف بوده و از ورود حشرات موضی جلوگیری میکند و نحوه ساخت و اجرا توسط پنسر وین انجام میشود.
آیا از حفاظ برای پنجره دو جداره استفاده کنیم ؟

آیا از حفاظ برای پنجره دو جداره استفاده کنیم ؟

حفاظ پنجره دو جداره را برروی پنجره پی وی سی نصب نمود. معمولا حفاظ ها بوسیله یک سری ابزارک های بسیار کاربردی مانند پروفیل بر روی پنجره، نصب می گردند.
در مورد استانداردهای پنجره upvc چه میدانید ؟

در مورد استانداردهای پنجره upvc چه میدانید ؟

استاندارد های پنجره upvc معمولا بر اساس عوامل مختلف و نحوه کاربری پنجره ها تعریف می گردند. برای مثال درب و پنجره هایی که در تراز و کف قرار دارند.
ابزار آلات و یراق آلات پنجره دو جداره

ابزار آلات و یراق آلات پنجره دو جداره

راق آلات پنجره دو جداره یک طرفه، دارای بازشویی یکطرفه می باشد. در این نوع پنجره باز شدن بر روی یک محور افقی می باشد. پایین بودن قمیت این پنجرها.
آموزش تعمیرات و رگلاژ پنجره دو جداره

آموزش تعمیرات و رگلاژ پنجره دو جداره

رگلاژ پنجره دو جداره کاری دشوار و تخصصی می باشد. تعمیر کاران ما با تکیه بر دانش و تجربه خود، تمام تلاش خود را در جهت رگلاژ پنجره های upvc به کار می بردند.
نحوه ساخت و تولید پنجره دو جداره

نحوه ساخت و تولید پنجره دو جداره

در مرحله بعدی برای ساخت پنجره دو جداره پروفیل آماده شده را با استفاده از دستگاه جوش پلاستیک چهار سر با زاویه ۹۰ درجه به یکدیگر اتصال می دهند.
رتبه بندی انواع پروفیل upvc

رتبه بندی انواع پروفیل upvc

برای بررسی بهترین مارک پروفیل upvc ابتدا باید به برندهای مواد اصلی تولید دقت کنیم.تحقیق در کیفیت مواد اولیه تشکیل دهنده،گواهینامه های معتبر.
بررسی طول عمر و ماندگاری پنجره دو جداره

بررسی طول عمر و ماندگاری پنجره دو جداره

یکی از عوامل مهم ماندگاری پنجره دو جداره یراق آلات مناسب است،که نقشی که در ماندگاری پنجره دارد به طریق ی متصل کردن آن ها بر روی پروفیل آن بستگی دارد.
از شیشه صنعتی دو جداره چه میدانید ؟

از شیشه صنعتی دو جداره چه میدانید ؟

تولید شیشه صنعتی دو جداره استاندارد از محصولاتی است که نقش بسیار مهمی در صنایع ساختمان سازی داشته و در کیفیت آنها بسیار موثر می باشد.
آیا شیشه دو جداره عایق صدا است ؟

آیا شیشه دو جداره عایق صدا است ؟

علت عایق بودن صدا در شیشه دو جداره به فاصله دو شیشه و گاز موجود بین شیشه ها مربوط می شود و ویژگی های شیشه دو جداره باعث استفاده در ساختمان های نوساز شده.
کاربرد و ویژگی های اسپیسر شیشه دو جداره

کاربرد و ویژگی های اسپیسر شیشه دو جداره

اسپیسر شیشه دو جداره چیست؟ قاب آلومینیومی که شیشه دو جداره در آن قرار می گیرد اسپیسر نامیده می شود. شیشه دوجداره نقش عایق صوت و حرارت دارد.
نصب طرح های شیشه دو جداره سنتی

نصب طرح های شیشه دو جداره سنتی

در ساخت شیشه دو جداره سنتی رنگی ضمن رعایت زیبایی و حفظ فضای خاص از امکانات عایق صوتی و حرارتی این نوع شیشه، استفاده می شود.
تاثیر ضخامت استاندارد پنجره دو جداره

تاثیر ضخامت استاندارد پنجره دو جداره

ضخامت پنجره دو جداره بسیار مهم است. هر چه ضخامت بیشتر باشد، معمولاً عایق صوتی و حرارتی بهتری هست. البته باید در نظر داشته باشید.
رنگبندی پنجره های دو جداره

رنگبندی پنجره های دو جداره

تنوع همیشه به ما کمک می‌کند تا بتوانیم بهتر تصمیم بگیریم و یکی از جاهایی که این تنوع به بیشترین میزان ممکن وجود دارد انتخاب رنگبندی پنجره دو جداره است.
اجرای پنجره با شیشه دو جداره

اجرای پنجره با شیشه دو جداره

پنجره با شیشه دو جداره می تواند برای شما این امکانات را بوجود آورد. خصوصیات پنجره با شیشه دو جداره عایق بندی حرارتی و صوتی می باشد.
پروفیل پنجره دو جداره خم

پروفیل پنجره دو جداره خم

پنجره های دوجداره دارای انواع مختلفی هستند. یکی هست خاص ترین آنها پنجره دو جداره خم است. با توجه به وجود یک کرو (خم) در آن ها با نمایی خاص روبرو هستیم.
پنجره دو جداره هلالی شکل

پنجره دو جداره هلالی شکل

پنجره دو جداره هلالی معمولا در بالای یک پنجره معمولی قرار می گیرد. ظاهر این پنجره ها از نوعی پنجره که در اروپای سده های میانی ساخته می شد.
دستگاه جوش پنجره دو جداره

دستگاه جوش پنجره دو جداره

یکی از انواع دستگاه جوش پنجره دو جداره به کار می رود، نوع رومیزی آن است. همانطور که از نام آنها مشخص است، این دستگاه ها بر روی میز قرار می‌گیرند.
قیمت اجرای پنجره دو جداره تاشو

قیمت اجرای پنجره دو جداره تاشو

اجرای پنجره دو جداره تاشو نیازمند تخصص و دقت عمل بالایی است. نگران هزینه های نصب نباشید و با خیالی راحت این کار را به دست متخصصانش بسپارید.
نمایندگی خرید پنجره دو جداره ترمال بریک

نمایندگی خرید پنجره دو جداره ترمال بریک

پنجره دو جداره ترمال بریک یکی از دستاوردهای مهم صنعت پنجره سازی به شمار می آیند. این پنجره ها قابلیت آن را دارند که در هنگام بسته بودن.
چسباندن توری به پنجره دو جداره

چسباندن توری به پنجره دو جداره

اطلاع یافتن از نحوه چسباندن توری به پنجره دو جداره موضوع مهمی به شمار می آید. اگر فکر می کنید چسباندن توری به این پنجره ها کار خیلی دشواری است.
برای تعویض پنجره معمولی با پنجره دو جداره چه کنیم ؟ برای تعویض پنجره با پنجره دو جداره چه کنیم ؟

برای تعویض پنجره معمولی با پنجره دو جداره چه کنیم ؟

هزینه تعویض پنجره معمولی با پنجره دو جداره بسیار پایین تر از این است که بخواهید به خانه ای جدید نقل مکان کنید و در نهایت پنجره جدید بر روی چهارچوب می شود.
طریقه اجرای پنجره دو جداره بدون تخریب

طریقه اجرای پنجره دو جداره بدون تخریب

می توان گفت قیمت پنجره دو جداره بدون تخریب مناسب است و نسبت به اینکه نیاز به انجام عملیات تخریب نیست در هزینه های نصب کاهش قابل توجهی به وجود می آورد.
پنجره دوجداره با گاز آرگون چیست ؟

پنجره دوجداره با گاز آرگون چیست ؟

قیمت پنجره دوجداره با گاز آرگون خیلی بالاتر از سایر پنجره های مشابه خود نیست. ضمن اینکه استفاده از این مدل پنجره ها برای شما صرفه اقتصادی همراه خواهد داشت.
جزئیات اجرای پنجره دو جداره بالکن

جزئیات اجرای پنجره دو جداره بالکن

انواع پنجره دو جداره بالکن به منظور برآورده ساختن خواسته‌های مشتریان محترم ساخته گردیده و به فروش گذاشته شده است در هنگام انتخاب به نوع مکانی توجه کنید.
قیمت پروفیل پنجره دو جداره ارزان

قیمت پروفیل پنجره دو جداره ارزان

پروفیل پنجره دو جداره ارزان در چه مواردی قابل استفاده است. پس دقت در خرید و بررسی صحیح کیفیت پنجره دو جداره هزینه محسوب نشده بلکه سرمایه گذاری برای شما است.
فروش انواع پنجره دو جداره چوبی

فروش انواع پنجره دو جداره چوبی

در حالی که علم و تکنولوژی گسترش زیادی یافته است اما هم چنان پنجره دو جداره چوبی دوستداران و طرفداران خاص خود را دارد. هنوز افرادی هستند که دوست دارند.
ساخت محافظ پنجره دو جداره ضد سرقت

آیا پنجره دو جداره ضد سرقت است ؟

پنجره دو جداره ضد سرقت یک ویژگی های بسیار مهم در انتخاب پنجره می باشد. هزینه جهت امنیت ساختمان را نمی بایست به عنوان خرج در نظر گرفت.
نمایندگی پنجره دو جداره ویستا بست در تهران

نمایندگی پنجره دو جداره ویستا بست در تهران

پنجره دو جداره ویستا بست می توانند نیازهای تان را تامین کنند. به این منظور پروفیل های مختلفی را ویستا بست به شما عرضه می کنند.
نمایندگی فروش پنجره دوجداره هافمن

نمایندگی فروش پنجره دوجداره هافمن

نمایندگی پنجره دوجداره هافمن در تهران آماده ارائه انواع مختلف محصولات این شرکت معتبر به مصرف کنندگان محترم می باشد و انواع مختلف دارد.
مزایای پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره دو جداره آلومینیومی

پنجره دو جداره آلومینیومی در مقایسه با پنجره upvc محاسنی دارد که در ساختمان های مدرن قابل اجرا است گروه پنسر وین بهترین اجرای این مدل پنجره ها را دارد.
نمایندگی پنجره دوجداره وین تک

نمایندگی پنجره دوجداره وین تک

پنسروین نمایندگی پنجره دوجداره وین تك در تهران با چندین سال سابقه میباشد. پنجره دوجداره وین تک به دلیل پروفیل و قیمت مناسب آنها حائز اهمیت است.