شیشه دوجداره

بیش از سه هزار سال است که انسان از شیشه در زندگی استفاده می کند. مصارف متعددی برای شیشه وجود دارد از ظروف و تزیینات و عدسی گرفته تا ساختمان و صنعت و هزاران مورد دیگر.

از شیشه های ساده گرفته تا ترکیبات سکوریت و غیره، شیشه در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده از شیشه در صنایع درب و پنجره سازی سالهاست که بهره برداری می شود. پنجره ها در ساختمان ورود نور طبیعی به داخل و تهویه هوا را بر عهده دارند. اما سرو صدا و گرما و سرما نیز از طریق پنجره ها مبادله می شوند. صرفه جویی درمصرف انرژی از موارد استراتژیک در دنیاست. استفاده از شیشه دولایه و سه لایه در پنجره سازی ضمن کاهش مصرف انرژی عایق صوتی نیز است. برای تهیه انواع شیشه لیست قیمت شیشه دوجداره را در سایت ما به روز ببینید.

قیمت شیشه دوجداره

قیمت شیشه دوجداره به عواملی چون ضخامت شیشه، شفافیت، مرغوبیت مواد تشکیل دهنده، ابعاد و اندازه بستگی دارد.هر چقدر که امنیت شیشه دوجداره در برابر سرقت و طوفان بیشتر باشد به تبع قیمت آن بیشتر خواهد بود.شما میتوانید با اندازه گرفتن ارتفاع و عرض پنجره اتاقتان پس از تماس با متخصصین پنسروین از قیمت روز پنجره های دوجداره مطلع شوید.

انواع شیشه دوجداره

با توجه به نیاز مبرم به صرفه جویی در انرژی در جهان و هزینه های مربوط به آن راهکارهایی که می توانند صرفه جویی را تامین نمایند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از این راهکارها بالا بردن عایق های حرارتی در ساختمان ها است. این کار توسط شیشه های دوجداره صورت می گیرد. لزوم استفاده از شیشه  به جز عایق حرارتی توان عایق صوتی شیشه دوجداره و شیشه سه جداره نیز است که به ما در زندگی شهری و سرو صدای آن آرامش را اهدا کند. شیشه دوجداره و شیشه سه جداره انواع مختلفی دارد که 2 نوع رایج آن شیشه ساده و شیشه رفلکس اشت که خود ان ها انواع مختلف دارد به این منظور برای دریافت اطلاعات بیشتر از محصولات کاتالوگ زیر را دانلود کنید.

شیشه دوجداره و شیشه سه جداره رفلکس

شیشه دوجداره رفلکس

اگر در روز از محیط بیرون به شیشه رفلکسی نگاه کنیم تصاویر محیط را مانند آینه باز می تاباند و از داخل به بیرون شیشه کاملا شفاف به چشم خواهد آمد و به دلیل تنوع رنگ های موجود در بازار آن بسیار پر طرفدار است.

شیشه دوجداره و شیشه سه جداره ساده

شیشه دوجداره ساده

اگر در روز از محیط بیرون به شیشه ی رفلکسی نگاه کنیم تصاویر محیط را مانند آینه باز می تاباند و از داخل به بیرون شیشه کاملا شفاف به چشم خواهد آمد و به دلیل تنوع رنگ های موجود در بازار آن بسیار پر طرفدار است.

شیشه دوجداره و شیشه سه جداره رنگی

شیشه دوجداره رنگی

ساختار این نوع شیشه ها متشکل از یک جداره شیشه ی ساده و یک جداره شیشه ی رنگی است.

شیشه دو جداره دودی

هدف از تولید شیشه علاوه بر تامین کردن نور محیط ارتباط بصری داخل ساختمان با محیط بیرون است.امروز شیشه های دوجداره دودی در نمای خارجی ساختمان ها بسیار پرطرفدارند.شیشه های دوجداره دودی نوعی شیشه با رنگ متمایل به مشکی است این شیشه ها در محیط های اداری جهت جلوگیری از دید داخل و ورود نور کمتر در ساختمان ها کاربرد دارند و در مناطق جغرافیایی و گرم که نور خورشید مستقیم و طولانی مدت می باشد شیشه های دوجداره دودی بهترین گزینه جهت جلوگیری از ایجاد گرمای فراوان هستند.
در نصب این شیشه‌ها هارمونی بین رنگ شیشه های دوجداره پنجره و معماری ساختمان رعایت می‌گردد که این امر زیبای فوق العاده ای به نما می بخشد.این محصولات در پروسه تولید در قالب دو شیشه دودی با اندازه یکسان برش داده می شوند.بعد از برش شیشه ها و برش اسپیسر ها مواد ضد رطوبت داخل اسپیسر ها تزریق می شوند.در آخر اسپیسر هارا میان دو شیشه قرار می‌دهند و بعد گاز آرگون را توسط دستگاه در محفظه میان دو شیشه تزریق می کنند سپس شیشه های دوجداره با چسب های مخصوص دورگیری می شوند.
در اجرای پروژه‌هایی که خطر شکستن شیشه وجود دارد شیشه های لمینت دودی را توسط لایهPVB به هم متصل می کنند.ضخامت شیشه دوجداره دودی شامل ضخامت دو شیشه همراه با یک اسپیسر مابین آنها می باشد.

 ارائه شیشه های دو جداره گروه پنسروین

شرکت پنسروین بزرگترین مجموعه تولید و ارائه شیشه های دوجداره با چندین سال سابقه فعال میباشد.
بر حسب سفارش مشتری طول و عرض شیشه دوجداره متغیر خواهد بود و ضخامت شیشه دوجداره مابین ۴، ۶ و ۸ میلیمتر است‌‌.
تمامی شیشه های دوجداره پنسروین آزمون های استاندارد زیر را سپری کرده اند:

  • تعیین ضخامت شیشه
  • ضخامت اسپیسر
  • مه گرفتگی
  • تغییرات آب و هوایی
  • پایداری در برابر رطوبت
  • برفک

نصب شیشه دوجداره

جهت نصب ابتدا پنجره قدیمی توسط فرز بریده می شود و بعد به محل برش خورده ضد زنگ زده میشود. قبل از قرار دادن پنجره دوجداره از چسب های مخصوص درزگیری جهت اطمینان از عایق بندی کامل استفاده می شود.
تمامی عملیات ظرف چندین ساعت انجام می شود و نیازی به جابجایی اثاث منزل نمی باشد. پس از پایان کار؛ پنجره دو جداره جدید توسط مهندسین پنسروین در حالت های مختلف چک و باز و بسته می شوند تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.