توری پنجره دوجداره

امروزه برای انواع درب و پنجره توری با قاب های چوبی و آلمینیومی و پنجره دوجداره upvc به کار گرفته می شود که بهترین روش برای تهویه ی طبیعی و ایجاد جریان هوا در فضای خانه است.و همچنان مطمعن ترین راه برای جلوگیری اهایی ز ورود حشرات به خانه می باشد.توری پنجره دوجداره عایق حرارتی و گرد و خاک بودن و قابلیت باز و بسته شدن در از دو جهت یکی دیگر از مزیت های این پنجره ها نسبت به پنجره های کشویی است با توجه به نورگیری فراوان داخل ساختمان سرد شدن هوا و بهای بالای قیمت انرژی در این روزها و از سویی دیگر آلودگی های صوتی در شهر های بزرگ این توری های دو جداره یک انتخاب هوشمندانه به حساب می آیند.شرکت پنسر وین با استفاده از بالا ترین کیفیت یراق آلات بهترین این محصولات را ارائه می دهد.

  • توری های مناسب پنجره دو جداره

انواع توری پنجره دوجداره

توری پنجره دوجداره با توجه به استفاده و کاربردشان 3 نوع مختلف دارد که برای پنجره upvc بسیار مناسب است، گروه پنسر وین خود تولید کننده این 3 نوع میباشد که در زیر اطلاعات کامل داده شده است  که شامل توری پلیسه، توری ثابت، توری لولایی است که مناسب ترین و بهترین آن ها برای پنجره های دوجداره توری پلیسه است که بهترین کاربرد را دارد. پیشنهاد میشود برای اطلاعات بیشتر با گروه ما تماس بگیرید.

توری پلیسه

توری پلیسه

ظاهر این توری ها مانند اکاردئون پلیسه هست و در هنگام بسته شدن جمع می شوند که به وسیله ی پیچ بر روی فریم در یا پنجره نصب میشوند ،همچنان به دو صورت ثابت و داعمی قابلیت نصب دارند، نظافت آن نسبت به تورهای قدیمی آسان تر است و در هر فصلی که به آن نیاز نیست میتوانید آن را جدا کنید و در فصلی دیگر استفاده کنید، این توری ها به دو حالت عمودی برای پنجره های کوچک و افقی برای پنجره های بزرگ سا خته میشوند و هم چنان هنگام مشاهده از داخل ساختمان به چشم نمی آیند.

توری ثابت

توری ثابت

این توری ها به صورت داعم و ثابت بر روی درب و یا پنجره توسط پیچ نصب میشوند. و در مکان هایی کاربرد دارند که توری روی پنجره به صورت همیشگی باشد و هدف جلوگیری از ورود جانوران باشد.

توری لولایی

توری لولایی

این توری ها به دلیل وجود لاستیک فیتینگ عایق مناسبی دارند. شستشوی آن ها به این دلیل که لنگه ها در هنگام باز شدن روی هم قرار نمی گیرند آسان است. و اصطهکاک میان لنگه و فریم در هنگام باز و بسته شدن کمتر است. همچنین پروفیل استفاده شده در پنجره لولایی نازک ساخته شده است و از لحاظ زیبایی به پنجره های دیگر برتری دارد، این توری ها توسط لولا به پنجره های دوجداره  یو پی وی سی نصب میشوند.

Call Now Buttonتماس با پنسر وین