انواع توری پلیسه

توری پلیسه

توری پنجره دوجداره یکی از اساس ترین امکاناتی است که به خصوص به هنگام بهتر شدن هوا در هر پنجره ای لازم می باشد. توری ها به ویژه در مناطق شمالی کشور که حشرات موذی فراوان در آن مناطق می باشند کاربرد بسیاری دارند. اغلب خانم ها به خاطر ورود گرد و غبار تمایلی به باز کردن پنجره ها ندارند. اما پنجره های دوجداره با وجود لبه های پلاستیکی دور قاب آن به میزان قابل توجه های از ورود گردو خاک به منزل جلوگیری می نمایند. به هرحال باز کردن پنجره با خیال راحت از عدم ورود حشرات موذی باعث لذت بردن از هوای مطبوع و آرامش خاطر می گردد.
توری های پنجره انواع مختلف دارند. از انواع توری های پنجره می توان به توری پلیسه ای اشاره نمود. نام های دیگر رایج این توری در بازار توری تاشو و توری آکاردئونی است. توری پلیسه ای به شکل آکاردئون می باشد. جنس توری آن پلی استایرن یا به عبارت دیگر مش آکرلیک می باشد.

از مهمترین و بهترین مزایایی این توری قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده بالای آنها می باشد که سبب باز و بسته شدن راحت این توری ها در قاب آلومینیومی می گردد. این درحالی است که توری های ثابت فقط هنگام شستشو ونظافت از قاب خود جدا می گردند.