نمایندگی پنجره دوجداره وین تک

وقتی بحث خرید یا تعویض پنجره به میان می آید، پنجره دوجداره وین تک نامی آشنا و انتخابی ایده آل محسوب می شود. زندگی شلوغ شهری و انواع آلودگی های موجود در هوا، وجود پنجره های دوجداره را به امری ضروری بدل کرده است. پنجره دوجداره وین تک میتواند حائلی بسیار قوی در مقابل گردوغبار، صدا، گرما و سرما محسوب شود.
کاهش مصرف انرژی از اولین و اصلی ترین نتایج استفاده از پنجره های دوجداره وین تک است. پس با خرید پنجره دوجداره وین تک می توانید آسیب به محیط زیست را به حداقل برسانید.

ظاهر زیبا، کاهش هزینه ها و ایجاد آرامش در محیط، دوام بالا و کیفیت مناسب از مزایای استفاده از پنجره دوجداره وین تک به شمار می روند. برای بررسی دقیق تر پنجره دو جداره وین تک، در ادامه با ما همراه باشید.

 نمایندگی پنجره دو جداره وین تک در غرب تهران

گروه پنسر وین نمایندگی رسمی پنجره های وین تک را در غرب تهران دارد. پنجره های وین تک از پرطرفدارترین محصولات موجود در بازار هستند. با خرید پنجره های وین تک از نمایندگی رسمی پنسر وین می توانید از خدمات پس از فروش، گارانتی معتبر و خدمات نصب و اجرای حرفه ای پنجره های وین تک بهره مند شوید. پنسر وین با هدف ارائه خدمت به خریداران عزیز، طیف گسترده ای از محصولات وین تک را عرضه می کند و خدمات پس از فروش این محصولات را تضمین می کند.

پنسر وین نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در شرق تهران هم دارد

گروه صنعتی پنسر وین که خود نماینده رسمی پنجره های وین تک میباشد برای شرق تهران، نیز نمایندگی دارد که اگر در سمت شرق تهران ساکن هستید با ما تماس بگیرید و از خدمات و کیفیت کار ما استفاده کنید.

مشخصات پروفیل پنجره وین تک

وین تک برای تولید پنجره دوجداره از پروفیل پنجره دوجداره UPVC استفاده می کند.

این پروفیل ها که از اجزای اصلی پنجره های دوجداره به شمار می روند، در انواع گوناگونی تولید و عرضه می گردند. انواع پروفیل های تولید شده وین تک شامل:‌ پروفیل فریم، لنگه یا ساش پنجره، مولیون، پنل و پروفیل کمکی هستند.
پروفیل های ساده در رنگ سفید عرضه می شوند. برای تولید و عرضه پنجره هایی با پروفیل رنگی یا طرح دار، از لایه لمینت روی پروفیل ها استفاده می شود. نصب لمینت روی پروفیل پنجره علاوه بر اینکه ظاهر بسیار زیبایی به به آن می بخشد، دوام و ماندگاری آن را افزایش می دهد.

انواع پنجره دوجداره وین تک

پنجره های وین تک را می توان به چند طریق دسته بندی کرد. در دسته اول نوع شیشه به کار برده شده در پنجره مطرح می شود که می تواند از نوع دو جداره و سه جداره باشد. هر دو این نوع شیشه ها عایق صدا و حرارت هستند. اما طبیعتا شیشه های سه جداره عایق بهتری در برابر نفوذ گرد و غبار و گرما و سرما، نسبت به شیشه های دوجداره، به شمار می روند. اما اگر در کنار کاربرد مناسب، به دنبال محصولی با قیمت پنجره دوجداره مقرون به صرفه هستید، پنجره دو جداره وین تک گزینه بهتری خواهد بود.
از حیث نوع پروفیل به کار برده شده در پنجره نیز انتخاب های گوناگونی وجود دارد. پروفیل های پنجره دو جداره وین تک در چند سری طبقه بندی می شوند:‌
پروفیل سری ۶۰: این پروفیل ها چهار کاناله بوده و قابلیت نصب شیشه های دوجداره را فراهم می کنند.
پروفیل سری ۷۰: پروفیل سری ۷۰ از نوع پنج کاناله است و سطح مقطع ۷ سانتی متری دارد. این امر باعث می شود تا بتوان علاوه بر شیشه های دوجداره، شیشه سه جداره نیز در این پروفیل ها جایگذاری کرد.
پروفیل سری ۲۶۰ کشویی دوریل: در این نوع از پنجره های وین تک، هر دو لنگه پنجره می تواند روی ریل حرکت کند و باز و بسته شود.
پروفیل سری ۲۶۰ کشویی تک ریل: در پروفیل های تک ریل فقط یکی از لنگه های شیشه توانایی حرکت دارد.

نصب و اجرای این نوع پنجره وین تک

برای بررسی مراحل نصب و اجرای پنجره دو جداره وین تک، باید ابتدا مشخص کرد که پنجره از نوع بازسازی است یا نوسازی. اما تفاوت این دو مورد در چیست؟

پروفیل های نوساز در ساختمان های در حال ساخت نصب می شوند. در حالی که پروفیل های بازسازی در ساختمان هایی که از قبل ساخته شده اند و دارای پنجره هستند، نصب می گردند. نوع پروفیل به کار برده شده در پنجره دوجداره نیز روی مراحل نصب آن تاثیر می گذارد. در هر صورت نصب این نوع پروفیل ها امری تخصصی و نیازمند دارا بودن دانش و مهارت کافی است.
نصب اصولی می تواند بازده حداکثری محصول را نمایان سازد.

در صورتی که کار به افراد نابلد سپرده شود می تواند آثار سوء خود را در کوتاه مدت نمایان کند و حتی روی کارایی پنجره تاثیر منفی بگذارد. اجرا و نصب پنجره های وین تک توسط متخصصان پنسر وین در کوتاه ترین زمان ممکن برای خریداران گرامی انجام خواهد شد.