پنسر وین ارائه دهنده انواع پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی، پنجره ای که در ساخت آن از پروفیل آلومینیوم استفاده شود گفته میشود، رنگ آن نقره ای با جلای فلزی است. این مدل پنجره بسیار نرم و سبک بوده و قابلیت شکل پذیری بالایی دارد. از دیگر مزایای این مدل پنجره، عدم زنگ زدگی آن می باشد و اصلا تغییر نگ نمیدهد. پنجره دوجداره آلومینیومی در مقایسه با پنجرهای دوجداره یو پی وی سی عایق پذیری کمتری دارند ولی از نظر ظاهری در ساختمان های مدرن جذاب تر است.

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی

با گروه پنسر وین آشنا شوید..

با مشاورین حرفه ای ما در ارتباط باشید.

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی ساده

پنجره آلومینیومی ساده

پنجره دوجداره آلومینیومی مدل های متفاوتی دارد. یکی از انها پنجره دوجداره آلومینیومی ساده نسل اول پنجره های آلومینیومی می باشد که جزء قدیمی ترین نوع پنجره های می باشد. این مدل پنجره توسط میلگرد به هم متصل می شود و امکان دوجداره کردن در آنها وجود ندارد. در نسل دوم پنجره های دوجداره آلومینیومی ساده که اس تی نام دارد، قابلیت دوجداره شدن وجود دارد.

پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، پنجره آلومینیومی مقاومت حرارتی پایینی دارد و برای حل این مشکل پنجره های آلومینیومی ترمال بریک طراحی شدند. در پنجره ترمال بریک (شکست حرارتی) به دلیل ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم، پروفیل آلومینیوم نیز توسط تیغه های پلی امید به هم متصل و دوجداره می شوند.

بدین ترتیب پنجره عایق می شود. در پنجره ترمال بریک، پروفیل ها از دو مقطع آلومینیومی مجزا بوسیله تیغه های پلی امید به هم متصل می گردند. به همین دلیل امکان نفوذ گرما و سرما و لرزش به حداقل مقدار خود می رسد. این مدل پنجره استحکام و طول عمر بالایی دارد. از دیگر مزایای پنجره دوجداره آلومینیومی می توان به غیرقابل اشتغال بودن، مقاومت بالا، سازگار با محیط زیست، قابل بازیافت بودن، ایمنی در مقابل زلزله، سبکی بالا و … اشاره نمود.

قیمت انواع پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت انواع پنجره دوجداره آلومینیومی براساس عوامل مختلفی همچون کیفیت متریال سازنده، ظاهر پنجره، چگونگی باز و بسته شدن آن، نوع شیشه دوجداره و قاب ترمال بریک آنها تعیین می شوند. نکته قابل توجه این است که تمامی پنجره های دوجداره آلومینیومی در مقایسه با قابلیت های فراوانی که دارند از قیمتهای مناسبی برخوردار هستند.

یکی از مزایای پنجره های دوجداره آلومینیومی امکان بازیافت شدن آنهاست که مزیت مهمی در راستای حفظ محیط زیست و کاهش هزینه دولتها به شمار می آید. توجه داشته باشید که در کنار مبلغی که برای خرید این پنجره ها کنار می گذارید، مبلغ نه چندان زیاد دیگری نیز برای نصب آن در نظر بگیرید. چرا که نصب این پنجره ها از حساسیت بالایی برخوردار بوده و بهتر است این کار توسط یک متخصص و یا تیم حرفه ای نصب صورت پذیرد. در کل استفاده از این پنجره ها مقرون به صرفه است.

پنجره دوجداره آلومینیومی

Call Now Buttonتماس با پنسر وین