پروژه نصب درب و پنجره دوجداره

پروژه نصب درب و پنجره دوجداره upvc مهندس خیام

پروژه نصب درب و پنجره دوجداره upvc مهندس خیام در یوسف آباد

گروه تولیدی پنسروین با سابقه درخشان و انجام پروژه های موفق در زمینه نصب درب و پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم و همچنین دارای تیم متخصص و متعهد همواره با شعار خدمات برتر و رضایت مشتری پیشرو در صنعت یو پی وی سی و آلومینیوم گام برداشته و آماده ی عقد قرارداد با شرکت های تولید کننده درب و پنجره دوجداره و پیمانکاران ساختمانی می باشد.

برای نصب درب و پنجره upvc و آلومینیومی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پروژه نصب درب و پنجره دوجداره

پروژه نصب درب و پنجره دوجداره در یوسف آباد

نصب درب و پنجره upvc

امروزه استفاده از درب و پنجره upvc و آلومینیومی با شیشه های دوجداره و یا سه جداره در صنعت ساختمان سازی امری بدیهی است زیرا مزایای فراوان و زیبایی آن  موجب پیشرفت این نوع درب و پنجره در کشورهای پیشرفته و درحال توسعه شده است. نصب درب و پنجره یو پی وی سی ارتباط مستقیم با دوام و استحکام و همچنن زیبایی آن دارد پس باید دقت شود که نصب درب و پنجره توسط نصاب حرفه ای و کار بلد صورت گیرد که تیم کاری هیراد با داشتن نیروهای متعهد و کار آزموده و متخصص این تضمین را می دهد که هم مراحل نصب به درستی صورت گیرد و هم از داشتن درب و پنجره دوجداره حداکثر استفاده را برده و از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید.

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنیم این است که نصب درب و پنجره یو پی وی سی باید به گونه ای انجام شود که موارد زیر در آن رعایت شود:

  • درب و پنجره قابلیت تحمل بارهایی که قبل و بعد ازاستفاده به آن وارد می شوند را دارا باشد.
  • آب بندی و درزبندی کامل شده و از ورود و خروج  صوت و حرارت جلوگيری نماید.
  • درب و پنجره یو پی وی سی بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود.