پنجره دوجداره کشویی | پنجره دوجداره ریلی

قیمت پنجره دوجداره کشویی

قیمت پنجره دوجداره کشویی یا ریلی

پنجره دوجداره کشوئی با توجه به ساختار و نوع عملکرد آن به یکی از محبوب ترین انواع پنجره دوجداره در میان مصرف کنندگان و مهندسین معمار، تبدیل شده است. از اینرو دانست قیمت پنجره دوجداره کشوئی برای مصرف کنندگان حائز اهمیت می باشد. قیمت پنجره دوجداره کشوئی با توجه به نوع آن بسته به اینکه پنجره upvc باشد و یا پنجره آلومینیومی ترمال بریک و همچنین نوع یراق آلات و عملکرد بازشو آن متفاوت می باشد که به آنها خواهیم پرداخت.

قیمت پنجره دوجداره کشویی | قیمت پنجره دوجداره ریلی

 

قیمت انواع پنجره دوجداره کشوئی یا ریلی

در اینجا به انواع پنجره دوجداره کشوئی و قیمت آن خواهیم پرداخت، ترتیب انواع پنجره دوجداره ریلی بر حسب افزایش قیمت می باشد.

پنجره دوجداره upvc ریلی

این پنجره با پروفیل upvc وییستابست تولید می گردد که از بهترین انواع پروفیل های upvc ایرانی می باشد. یراق بکار رفته در این پنجره دوجداره ریلی حتما باید یراق roto آلمان باشد و از یراق ترک هرگز استفاده نکنید چون غلطک های یراق roto از نوع سرامیکی هستند و تا سالیان سال به مشکل بر نخواهند خورد. قیمت این نوع پنجره در فروردین ۹۸ تقریبا هر متر مربع ۵۰۰ هزارتومان با یراق roto محاسبه می گردد.

 

پنجره دوجداره ریلی با پروفیل

با توجه به ساختار پنجره upvc، این پنجره مناسب جهت ابعاد بسیار بزرگ نمی باشد. و تا عرض ۳ متر و ارتفاع ۲.۲۰ حداکثر مناسب می باشد و نباید از این ابعاد بزرگ تر باشد. جهت ابعاد بزرگتر و رسیدن به بازده ۱۰۰ درصدی عایق سرما و گرما و صوت بهتر است از پنجره فولکس واگنی مدل upvc استفاده شود که قیمت آن در فرودین ۹۸ فقط جهت ابعاد استاندارد تقریبا جهت یراق هر دست ۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.

پنجره دوجداره ریلی با پروفیل upvc طرح چوب ویستابست مدل فولکس واگنی
پنجره دوجداره ریلی با پروفیل upvc طرح چوب ویستابست مدل فولکس واگنی

در ذیل قیمت حدودی پنجره upvc با ابعاد و طرح های مختلف آورده شده است. در پایین قیمت ها بر اساس یراق worne ساخت کشور ترکیه محاسبه شده است ، بهتر است جهت پنجره های کشویی با توجه به تحمل وزن بالای غلطک های آلمانی roto ، بهتر است جهت روان بودن بازشو های کشویی و طول عمر یراق آلات، حتما از یراق آلات roto ساخت کشور آلمان استفاده شود. قیمت ها بر اساس گالوانیزه داخلی به ضخامت ۱/۵ و لاستیک epdm محاسبه شده است. در صورت استفاده از یراق آلات roto آلمان تقریبا۲۵ درصد به قیمت ها اضافه می گردد.

محصولات پنجره دوجداره و پنجره upvc شرکت پنسر وین دقیقا مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه   پروفیل مورد استفاده از کمپانی VISTABEST (ویستابست) دارای گواهینامه مرکز تحقیقات مسکن- استاندارد RAL المان – ۱۰ سال ضمانت نامه تحت پوشش بیمه آسیا می باشد.

 

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره |ویستابست یراق vorne505,000 تومان/ ویستابست یراق vorne

پنجره دوجداره ریلی آلومینیومی

پنجره دوجداره ریلی آلومینیومی از دیگر انواع پنجره دوجداره ریلی می باشد. استفاده از جنس آلومینیوم و یا upvc بسته به سلیقه و ابعاد پنجره دوجداره و سبک معماری استفاده شده در ساختمان می باشد. بسیاری از افراد جنس آلومینیوم را ترجیح می دهند به upvc و یا بالعکس. البته در استفاده از آلومینیوم جهت تولید پنجره، اگر پنجره عایق می خواهید باید از نوع ترمال بریک استفاده شود که انتقال حرارت ، گرما و سرما از سمت بیرون به داخل فضا انتقال داده نشود.

 

پنجره دوجداره آلومینیومی

علاوه بر سلیقه در انتخاب نوع جنس پنجره دوجداره که آلومینیومی و یا upvc باشد نکات دیگری نیز قابل اهمیت می باشد مثل ابعاد پنجره و شرایط آب و هوایی منطقه. بعنوان مثال جهت ابعاد بزرگ بهتر است حتما از آلومینیوم استفاده شود، با توجه به بالا بودن عدد ممان اینرسی پروفیل آلومینیوم – ۱۵ به بالا- نسبت به پروفیل upvc – حداکثر تا ۱۱ cm4 – بهتر است جهت کاهش لرزش و مقاومت در برابر فشار وارد شده از طرف باد، در بعضی موارد حتما باید از پروفیل آلومینیوم استفاده شود. پنجره دوجداره ریلی مدل آلومینیوم مناسب جهت ابعاد حداکثر تا ارتفاع ۲.۴۰ و عرض ۳ متر می باشد.  این نوع پنجره تا میران ۷۰ تا ۸۰ درصد عایق می باشد و اگر می خواهید به بازده ۱۰۰ درصدی برسید بهتر است بجای استفاده از یراق کشویی roto از یراق فولکس واگنی roto استفاده نمایید که بازشو این پنجره مدل ماشین ون و فولکس واگن می باشد به صورتی که ابتدا حدود ۱۰ سانت به سمت داخل می آید  و سپس در ریل خود قرار می گیرد و به کنار می رود.

قیمت هر متر مربع پنجره دوجداره ریلی آلومینومی ترمال بریک  در مورخه فرودین ۹۸ با ابعاد استاندارد تقریبا از هر متر مربع ۷۵۰ هزار تومان شروع می شود تا به بالا که بر حسب نوع و وزن مقطع متفاوت می باشد. جهت پنجره دوجداره ریلی آلومینیوم نانترمال این عدد از هر متر مربع ۶۵۰ هزار تومان قابل محاسبه می باشد.

پنجره دوجداره ریلی آلومینیومی مدل لیفت اند اسلاید

در صورت داشتن ابعاد بزرک اگر می خواهید از پنجره دوجداره ریلی استفاده نمایید بهتر است از پروفیل آلومینیوم ترمال بریک و یراق لیفت اند اسلاید استفاده نمایید. بعنوان مثال اگر یک بالکن دارید با عرض ۴ متر و یا بیشتر تا ۱۲ متر و ارتفاع ۴ متر ، بهترین نوع پنجره جهت این فضا استفاده از پنجره دوجداره لیفت اند اسلاید می باشد که می تواند به صورت تک ریل ۲ریل و ۳ ریل استفاده شود. هزینه این پنجره آلومینیومی به علت وزن بالای مقاطع آن و قیمت یراق آن ، نسبت به مدل های دیگر پنجره دوجداره ریلی بالاتر می باشد. تقریبا از هرمتر مربع ۱/۲۰۰/۰۰۰  میلیون تومان به بالا در مورخ فروردین ۹۸ قابل محاسبه می باشد. پنجره دوجداره لیفت اند اسلاید با توجه به ساختار آن که ابتدا پنجره در حالت لیفت ( بالا) قرار می گیرد و سپس در ریل خود هدایت می شود ، برخلاف مدل کشویی ۱۰۰ درصد عایق می باشد و یکی از بهترین انواع پنجره دوجداره کشویی مدل آلومینیومی ترمال بریک می باشد.

در کل پنجره دوجداره ریلی با توجه به سهولت در باز و بسته شدن و نگرفتن فضا در هنگام باز شدن ، پنجره مناسبی جهت استفاده عموم می باشد امید است با مطالب گفته شده در بالا توانسته باشیم راهنمایی کوچکی در ارتباط با انتخاب و قیمت نوع پنجره دوجداره ریلی، کرده باشیم.

جهت استعلام دقیق قیمت و آنالیز دقیق ابعاد بهتر است با شماره های 09126948991  -02126741465 واحد فنی مهندسی پنسر وین تماس حاصل فرمایید و یا ابعاد خود را به شماره 09126948991 تلگرام و یا واتس آپ نمایید.

 

۱-چرا هر پنجره دوجداره ای عایق صوت نمی باشد؟
اگر شیشه دوجداره و پنجره دوجداره شما به صورت استاندارد تولید نگردد ، پنجره دوجداره شما هرگز عایق صوتی نخواهد بود.

۲- چرا صدای زوزه باد از پنجره دوجداره ما شنیده می شود؟
به علت استفاده از لولا و یراق غیر استاندارد در پنجره دوجداره

۳- چرا از پنجره دوجداره ما آب نفوذ می کند؟
به دلیل رگلاژ نبودن پنجره و اگر درست نشد به دلیل تولید غیر استاندارد و استفاده از لولاهای معمولی و غیر استاندارد که پنجره را خوب کیپ نمی کنند.

۴- تاثیر شیشه دوجداره در پنجره چقدر است؟
۷۰ درصد یک پنجره دوجداره را شیشه تشکیل می دهد، پس اگر از شیشه دوجداره غیر استاندارد استفاده شود، پنجره ما هرگز عایق نخواهد بود.

۵-پنجره دوجداره ما اول که خریدم سفید بود اما به مرور زمان رنگ آن زرد شد. دلیل آن چیست؟
دلیل آن کیفیت پروفیل UPVC می باشد. پروفیل یو پی وی سی با استاندارد بالا هرگز در برابر تابش نور خورشید تغییر رنگ و یا دفورمگی پیدا نمی کند. از پروفیل یو پی وی سی استفاده نمایید که استاندارد RAL آلمان را داشته باشد.