پنجره کشویی upvc

پنجره کشویی upvc

دقت در طراحی پنجره کشویی یو پی وی سی برای دسترسی نظافت کلیه نواحی پنجره:

در انتخاب طرح برای قابهای پنجره کشویی نیز همانند مدل لولایی بایستی قابها و بازشوها طوری طراحی شود تا بتوان از طیق بازشوها به لنگه های ثابت پنجره دسترسی داشته و بتوان شیشه های ان را تمیز کرد و البته در مدل پنجره کشویی یو پی وی سی این امر مهمتر بوده و ابعاد قابها بایستی طوری طراحی گردد که در حالت باز ناحیه ای از شیشه ها در بین دو قاب محبوس نگردد چراکه در این صورت پس از مدتی آن قسمت از شیشه کدر شده و نمایی نازیبا را ایجاد مینماید .

هشدار برای استفاده از گالوانیزه داخل پروفیل مناسب در پنجره UPVC کشویی:

در برخی موارد تعداد معدودی از تولید کنندگان نابلد برای برخی لنگه های پنجره کشویی یو پی وی سی از گالوانیزه داخل پروفیل استفاده نمیکنند که این امر بسیار خطر ساز بوده و علاوه بر پایین آوردن عمر پنجره این قابها با وقوع بادهای معمولی نیز میتواند از جای خود بیرون آمده و ایجاد خطر نماید لذا حتما از استفاده گالوانیزه مناسب داخل کلیه پروفیلهای قابهای متحرک و ثابت در پنجره های UPVC کشویی اطمینان حاصل نمایید.

پنجره کشویی | پنسروین

یراق آلات پنجره دوجداره کشویی یا ریلی

اسپانیولیت پنجره کشویی یو پی وی سی یا ریلی این یراق برای قابهای پنجره با ارتفاع متفاوت تولید شده است و شاید بتوان اصلی ترین جزء یراق کشویی نام برد که حتما بایستی اسپانیولیت مخصوص ارتفاع مورد نظر استفاده شود تا قاب بازشو در دراز مدت دچار مشکل نگردد . شرکتها و کشور های مختلفی اسپانیولیت را تولید میکنند مانند آلمان ژاپن چین و ترکیه ..که برای یک محصول مرغوب یراق ترکیه ای پیشنهاد میشود که هم از نظر کیفیت مناسب است هم قیمت نسبتا مناسبی دارد.

گروه تولیدی پنسروین

گروه صنعتی پرومانوین نماینده ساخت بهترین درب و پنجره دوجداره می باشد.

ما به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز، بهترین نوع درب و پنجره دوجداره upvc را تولید می نماییم.

بعلاوه دارای خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات خود نیز می باشد.

همچنین درب و پنجره دوجداره دست دوم نیز ارائه می دهد.

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از آخرین قیمت پنجره دوجداره و اطلاع از قیمت پنجره دوجداره دست دوم، با شماره ۰۹۱۲۶۹۴۸۹۹۱ تماس بفرمایید.

شرکت پنسروین می‌تواند در انتخاب بهترین، به صرفه‌ترین و مناسب‌ترین نوع پنجره دوجداره شما را یاری کند.

ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.