پنجره طرح چوب

پنجره دوجداره upvc لمینت طرح چوب

پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب

پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب براساس روکش لمینت که پوشیده می شود، قیمت نصب پروفیل پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب تعیین می شود. پروفیل های مصرفی در این نوع پنجره ها، از جمله پروفیل فریم، ساش یا لنگه، مولیون و زهوار مورد استفاده متفاوت است. در پنجره لمینت با استفاده از ماشین آلات خاص، روکش لمینت روی پروفیل چسبانده می شود و برای افزایش کیفیت محصول، از پروفیل هایی با رنگی نزدیک به رنگ روکش لمینت استفاده می شود. تنوع رنگ و طرح در پنجره دوجداره UPVC لمینت زیاد است ولی روکش ها، براساس تقاضا و سلیقه مشتریان اجرا می شود. طرح بلوطی روشن و بلوطی تیره از طرح های رایج و پرطرفدار در بسیاری از ساختمان ها هستند.

 

پنجره دوجداره upvc لمینت طرح چوب

پروفیل های لمینت از لحاظ نوع پوشش به سه دسته بیرون لمینت، داخل لمینت، دوطرف لمینت تقسیم بندی می شوند.

پروفیل مغز قهوه ای در لمینت داخلی و بیرونی از پروفیل های سفید رنگ استفاده می شود اما در پروفیل های دو رو لمینت باید از پروفیل مغز قهوه ای یا همرنگ لمینت استفاده شود.

در پروفیل های مغز رنگی با خراشیده شدن سطح روکش، چون رنگ روکش و پروفیل مخصوص مشابهند، محسوس نیست اما در پروفیل های سفید رنگ قابل مشاهده است.

در نقاط جوش و اتصال پنجره های ساخته شده از پروفیل های تک رو لمینت، رنگ سفید پیداست که باید از رنگ برای پوشاندن آن استفاده شود.

مزایای پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب

یکی از مزایای پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب این است که می توان به راحتی با نمای داخلی خانه و مبلمان آن را هماهنگ کرد و برای هر سبکی مناسب است. برای ساخت پنجره دوجداره UPVC لمینت بیرون و داخل از لمینت سفید و برای دو طرف لمینت، از پروفیل های قهوه ای یا رنگ چوب استفاده می شود. در تولید پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب از پروفیل های لمینت یا روکش دار استفاده می شود. این نوع پروفیل مانند پروفیل سفید رنگ ‏تولید می شود. برای ترکیب مواد اولیه پنجره دوجداره UPVC رنگدانه های همرنگ روکش طرح چوب به آن اضافه می شود ‏تا پروفیل رنگی شبیه به رنگ روکش داشته باشد. در مرحله بعدی تولید پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب روکش لمینت به وسیله موادی خاص و با فشار زیاد ‏روی پروفیل چسبانده می شود.‏

مزایای پنجره دوجداره UPVC این است که جایگزین پنجره های فلزی و آلومینیومی قدیمی است، دارای تنوع در طرح و نوع بازشو با توجه به کاربرد و سلیقه افراد بوده و به ترمیم رنگ پروفیل نیازی نیست.

قیمت نصب پروفیل پنجره دوجداره upvc طرح چوبی

گروه تولیدی پنسروین

گروه صنعتی پرومانوین نماینده ساخت بهترین درب و پنجره دوجداره می باشد.

ما به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز، بهترین نوع درب و پنجره دوجداره upvc را تولید می نماییم.

بعلاوه دارای خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات خود نیز می باشد.

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از آخرین قیمت پنجره دوجداره و اطلاع از قیمت پنجره دوجداره دست دوم، با شماره ۰۹۱۲۶۹۴۸۹۹۱ تماس بفرمایید.

شرکت پنسروین می‌تواند در انتخاب بهترین، به صرفه‌ترین و مناسب‌ترین نوع پنجره دوجداره شما را یاری کند.

ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.