شیشه دوجداره

شیشه دوجداره

شیشه دوجداره از بهترین نوع شیشه “شیشه سکوریت” تولیدشده که در برابر هر ضربه‌ای نمی‌شکند. انوع شیشه دوجداره از دوام و استحکام بالایی ساخته‌شده. شیشه دوجداره یا پنجره upvc از عایقی مقاوم مانند شیشه، یراق‌آلات وارداتی، پروفیل و… تولید می‌شود.
پروفیل مصرفی در شیشه دوجداره upvc از انواع رنگ‌ها تولیدشده که رنگ سفید درخواست بیشتری دارد و مورد استقبال بیشتری بوده. شیشه دوجداره سکوریت دارای ضریب امنیت بالایی است و دارای تنوع بالا در بازشو پنجره‌هاست. به همین علت استفاده بسیاری دارد.
شیشه دوجداره را می‌توان به‌صورت کاملاً صنعتی و طبق استاندارد تولید کرد و همچنین به صورت کاملاً اصولی و کاربردی از گاز آرگون استفاده کرد.
در صورت استفاده از شیشه‌های دوجداره و پنجره‌های عایق یو پی وی سی می‌توان در ازای هر متر مربع شیشه دو جداره به میزان 40 متر مکعب گاز در سال صرفه‌جویی کرد.

 

شیشه دوجداره

انواع شیشه دوجداره

شیشه دوجداره ساده:

این نوع شیشه از دوجداره شیشه فلوت ساده تشکیل‌ شده است.

شیشه دوجداره رنگی:

این نوع شیشه از یک جداره رنگی و یک جداره ساده تشکیل‌شده است.

شیشه دوجداره رفلکس:

این نوع شیشه دو جداره از یک جداره ساده و یک جداره شیشه رفلکس ساخته می‌شود که جداره شیشه رفلکس باید به طرف بیرون قرار گیرد. شیشه‌های رفلکس از عبور نور شدید خورشید به شدت جلوگیری می‌کند ولی ایراد آن‌ها این است که داخل ساختمان را تاریک کرده و در شب داخل ساختمان نمایان است.

شیشه دوجداره سکوریت:

استفاده از شیشه سکوریت برای محل‌های پرخطر و پرتردد در نظر گرفته می‌شود. شیشه سکوریت در هنگام شکستن کاملاً خرد شده و باعث ایجاد تیکه‌های بزرگ و خطرناک شیشه نمی‌ شود. به عنوان مثال شیشه های پنجره از یک ساختمان

شیشه دوجداره لمینیت:

شیشه‌ لمینت معمولاً در کارخانه تولید شیشه از دو جداره شیشه ساده به ضخامت ۳ میلی متر و یک لایه رزین در وسط آن‌ها تشکیل‌شده است. شیشه لمینت هنگام برخورد مانع سخت به آن‌ها خرد نشده و تنها ترک برمی‌دارد. به عنوان مثال شیشه های نمای یک برج از ساختمان

انواع شیشه دوجداره

قیمت شیشه دوجداره

پنجره‌های دوجداره دارای خصوصیات مختلفی است که در قیمت پروفیل upvc یو پی‌وی‌سی تأثیر بسیار دارد. هزینه تهیه پروفیل upvc ساخت و نصب پنجره با توجه به خرید از شرکت پنسر وین بر عهده شرکت می‌باشد؛ و برای قیمت پروفیل upvc بر هر واحد پنجره محاسبه‌شده و برحسب مورد از یو پی‌وی‌سی (upvc) پنجره‌ ها سطح شیشه‌ خور هر قاب طبق ردیف‌ های مربوطه پرداخت می‌شود. قیمت پنجره دوجداره را براساس متر محاسبه می‌نمایند.

شیشه دوجداره دکوراتیو

شیشه دوجداره دکوراتیو دارای قیمت و هزینه بالایی است. شيشه دوجداره دکوراتیو معمولاً با توجه به درخواست معماران طبق نما و محیط طراحی شده، ارائه می‌شود. برای ساخت شيشه دوجداره دکوراتیو، ابتدا طرح مورد نظر با توجه به ابعاد شيشه مشخص می‌شود سپس با توجه به نوع شیشه دوجداره دکوراتیو می‌توان محیط زیباتری را ایجاد کرد.
شیشه دوجداره دکوراتیو، از انواع شیشه‌های تزیینی است که در ساختمان استفاده می‌شود و بر تمامی درب و پنجره‌های دوجداره UPVC، آلومینیومی قابل نصب است. شیشه دوجداره از شبکه هایی تزیینی با ساختار پروفیل UPVC و یا پروفیل‌های آلومینیومی تشکیل گردیده است.

تفاوت شیشه دوجداره با شیشه سه جداره

 • پنجره دوجداره آکاردئونی پنجره‌هایی زیبا با سطح بالایی از قابلیت و کارایی است. از لحاظ نگهداری پنجره UPVC نیاز خاصی ندارد؛ و امروزه استفاده بسیاری دارد.
 • شیشه چند جداره

  در این چند دهه آخر که شهرداری به نما و نوسازی ساختمان‌ها اهمیت خاصی می‌دهد و کارفرمایان و معماران از ایده‌های نو استفاده می‌کنند. معمولاً برای ساختمان منازل استفاده از شیشه دوجداره کاری بس آسان است و عمومی شده و برای مناطق سردسیر و مناطق گرمسیر برای حفاظت از هوای محیط از شیشه دوجداره و چند جداره استفاده می‌کنند.
  شیشه دوجداره و شیشه چند جداره از لحاظ میزان عایق‌بندی براساس ضخامت هر جدار، فاصله مابین هر جدار، تعداد جدارهای به کار رفته، کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید مانند چسب‌ها و رطوبت‌گیرها، خط تولید و کیفیت ماشین‌آلات موجود در آن ارزش‌گذاری می‌شوند؛ اما به زبانی ساده‌تر، همان‌طور که از نام هر یک پیداست، هر چه ضخامت شیشه بیشتر و تعداد جدارها بالاتر باشد عایق‌بندی شیشه بیشتر خواهد بود.

 • شیشه دوجداره رنگی

  همان‌طور که می‌دانید از قدیم شیشه در خانه‌ها مرسوم بوده و جزو صنعت ایران بوده است. شیشه‌رنگی در قدیم باب بوده و امروزه به فراوانی استفاده می‌شود. با تغییر در تکنولوژی و پیشرفت در صنعت شیشه، شیشه دوجداره رنگی هم به بازار عرضه شد.
  در شیشه دوجداره یکی از اجزاء تشکیل‌دهنده این نوع شیشه پروفیل‌ یو پی‌وی‌سی است که به رنگ سفید تولید می‌شود و میزان سفیدی و ثبات و عدم تغییر آن، رابطه مستقیم باکیفیت و میزان هر یک از ترکیبات به‌کاررفته در ترکیب upvc دارد.
  معمولاً معماران از شیشه دوجداره رنگی با پروفیل‌های رنگ‌شده هم استفاده می‌کنند. با توجه به این نکته که شیشه رنگی از لحاظ استانداردی مجاز نبوده و فقط در رنگ سفید بوده به خواستار خود کارفرمایان که مطابق با نمای ساختمان از شیشه دوجداره رنگی استفاده می‌نمایند.
  امروزه پروفیل‌های عرضه‌شده به نام پروفیل لمینت مخصوص شیشه دوجداره رنگی که دارای فویل رنگی در فرآیندی خاص و به واسطه ماشین‌آلات مربوط به این کار روی آن‌ها به شکلی جدایی‌ناپذیر چسبانده می‌شوند و از این طریق امکان تولید رنگ‌های مختلفی از پنجره فراهم می‌شود.

  جهت ارتباط مستقیم و فوری با کارشناسان بخش فروش شیشه دوجداره، بر روی لینک های زیر کلیک بفرمائید.