استعلام قيمت درب و پنجره دوجداره

استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره

فرم استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره

برای پر کردن فرم استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC بدانید که قیمت درب و پنجره دوجداره upvc را نمیتوان به مترمربع یا کیلوگرم اعلام نمود، باید ابعاد درب و پنجره های مورد نیاز را وارد نرم افزار نموده و پس از طراحی درب و پنجره های upvc، نرم افزار پیش فاکتور کامل را صادر می نماید. قیمت متریال به صورت جداگانه محاسبه و سپس نصب به آن اضافه می گردد.

شما می توانید قیمت درب و پنجره دوجداره وین تک و قیمت درب و پنجره دوجداره هافمن و سایر پروفیل های موجود در این شرکت را که در قسمت قیمت پنجره دوجداره upvc که به صورت پیش فرض در سایت قرار داده شده است را ملاحظه نمایید.

راهنمای دریافت پیش فاکتور قیمت درب و پنجره دوجداره:

  • انجام پروژه های تعویضی در شهرستان که تعداد کمی درب و پنجره دوجداره نیاز دارد به دلیل هزینه زیاد برای حمل و نقل و هزینه های ایاب و ذهاب نصاب مقدور نمی باشد.
  • لطفا تمامی گزینه ها را با دقت خوانده و با دقت تکمیل نمایید.
  • گزینه نوساز در قسمت نوع پروژه به معنی ساختمان در حال ساخت می باشد که برای اولین بار است که برای آن می خواهید پنجره تهیه کنید و گزینه تعویضی یعنی ساختمان شما دارای درب و پنجره آهنی،آلومینیومی و …. قدیمی می باشد و خواستار تعویض آن با درب و پنجره UPVC هستید.

در صورت بازنشدن فرم استعلام سایز حدودی درب و پنجره های مورد نیاز خود را به دفتر اعلام نمایید و یا به شمار واتساپ دفتر( 09126948991 ) ارسال نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما طراحی و پیش فاکتور را خدمتتان ارسال نمایند.

فرم استعلام قيمت درب و پنجره دوجداره

چرا قیمت درب و پنجره های دوجداره upvc با یکدیگر تفاوت دارد؟

برند پروفیل upvc :

باعث می شود که قیمت پنجره upvc متفاوت شود. شرکتهای معتبری چون وین تک و ویستابست از محصولات با کیفیت و دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر می باشند که در زمان بروز هرگونه مشکلی اعم از تغییر حالت و تغییر رنگ پروفیل قابل پیگیری می باشنداما پروفیل های نامرغوب دارای ضمانت واقعی نبوده و هیچگونه پشتیبانی در زمان بروز مشکل از محصول خود نمی کنند.

تفاوت قیمت,قیمت پنجره,قیمت وین تک,قیمت ویستابست,قیمت upvc,پنجره دوجداره,پنجره upvc,درب upvc

گالوانیزه محار داخل درب و پنجره upvc :

که باعث جلوگیری از انحنای پروفیل upvc می شود و نگهدارنده یراق آلات نصب شده روی پروفیل می باشد.ضخامت گالوانیزه و کرو دار بودن و جنس و سایز مناسب  از مهمترین آیتم های کیفیت گالوانیزه محار در پروفیل می باشد که در قیمت پنجره upvc بسیار تاثیر گذار است.

ضخامت های باریک و استفاده از جنسهای آهن سیاه به جای گالوانیزه و کوچک استفاده کردن یا کلاً استفاده نکردن از این گالوانیزه توسط تولید کننده باعث ارزان شدن قیمت محصول می گردد.

لاستیک آببندی روی پروفیل upvc :

دو نوع می باشدکه در تولید درب و پنجره upvc استفاده می گردد، یک نوع لاستیک هایی هستند که از همان ابتدا روی شاخه های پروفیل upvc می باشدبه این نوع لاستیک سرخود گفته می شود،نوع دیگر لاستیک EPDM  با برند سچیل می باشد که پس از تولید درب و پنجره روی پروفیل نصب می شود.

تفاوت این دو لاستیک در این است که لاستیک های EPDM بسیار با کیفیت تر و ضخامت بیشتری داردکه در مقابل نور خورشید جمع و خشک نمی شود و در قسمت های جوش پروفیل،لاستیک کامل نصب می شود و آببندی بسیار بهتری دارد.

لاستیک epdm

لاستیک های درزبندی با جنس EPDM 

اما در پروفیل های لاستیک سرخود در قسمت جوش لاستیک زیر دستگاه جوش سوخته و به هم میچسبدکه این عمر باعث می شود در مدت زمان کوتاه که درب و پنجره ها جلوی نور خورشید قرار گرفتند لاستیک از همان قسمت باز می شونداین نوع لاستیک ضخامت کمتری نسبت به لاستیک EPDM دارد و جلوی نور خورشید جمع می شود.

برند یراق آلات مصرفی:

یک عامل بسیار مهم در عمر آببند لنگه های درب و پنجره دوجداره upvc می باشد.که مارک های مختلف باعث تفاوت قیمت پنجره upvc با هم دارند.کشور ترکیه سازنده بسیاری از این مارک ها می باشد که از لحاظ کیفیت سه نوع درجه بندی دارد یراق آلات VHS و یراق آلات ACCADO از یراق آلات درجه یک این کشور می باشد.

نوع شیشه دوجداره مصرفی:
باید کارخانه ای باشد. یعنی شیشه از گرید A استفاده شود که بدون موج و خال می باشدچسب بوتیل روی اسپیسر تزریق شود که باعث می شود شیشه کامل به اسپیسر بچسبد و هیچگونه نفوذی برای ورود خاک و بخار برای شیشه نمی گذارد.

سیلیکاژل داخل اسپیسر(دانه های رطوبت گیر) که کوچکترین رطوبتی را داخل شیشه باقی نمی گذارد.چسب پلی سولفاید که پشت اسپیسر تزریق شده و برای ضمانت آببند و چسبندگیه بیشتر شیشه استفاده می شود.شستن شیشه ها باید با دستگاه مخصوص انجام پذیرد.

اگر هر قسمت از موارد فوق رعایت نگردد کیفیت شیشه تولید شده بسیار ضعیف بوده و شیشه دستی حساب می شود و درقیمت پنجره upvc تاثیر گذار می باشد.

گروه تولیدی پنسر وین

گروه صنعتی پنسر وین نماینده ساخت بهترین درب و پنجره دوجداره می باشد.

ما به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز، بهترین نوع درب و پنجره دوجداره upvc را تولید می نماییم.

بعلاوه دارای خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات خود نیز می باشد.

همچنین درب و پنجره دوجداره دست دوم نیز ارائه می دهد.

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از آخرین قیمت پنجره دوجداره، با شماره ۰۹۱۲۶۹۴۸۹۹۱ تماس بفرمایید.

شرکت پنسر وین می‌تواند در انتخاب بهترین، به صرفه‌ترین و مناسب‌ترین نوع پنجره دوجداره شما را یاری کند.

ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.