درب و پنجره دوجداره وینتک

درب و پنجره دوجداره وینتک

درب و پنجره دوجداره وینتک

درب و پنجره دوجداره وین تک از سال 1980 میلادی با ابعاد و مقاطع متنوع و باتوجه به نیاز مشتری آغاز گردید. شرکت وینتک با بیش از سه دهه فعالیت در این زمینه، محصولات خود را به بازارهای هدف در کشورهای مختلف عرضه نمود. با توجه به تقاضای بالا در ایران طی چند سال گذشته، شرکت درب و پنجره وینتک تصمیم به تاسیس کارخانه ای در ایران گرفت و طی آن در آبان ماه سال 1390 کارخانه وین تک در زمینی به وسعت 36000 مترمربع در شهرک سرمایه گزاران خارجی شهر تبریزافتتاح و آغاز به تولید و عرضه انواع پروفیل  UPVC موردنیاز صنعت درب و پنجره دوجداره نمود.

ماشین آلات وین تک

در این مجموعه با بهره گیری از دانش فنی و مهارت های نیروی انسانی متخصص و کارآزموده و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا در صنعت درب و پنجره UPVC  توانسته ایم پروفیل UPVC با استانداردهای جهانی و با کیفیت را با برند درب و پنجره وینتک عرضه کنیم.

ماشین آلات وینتک از آخرین دست آوردهای تکنولوژی کشور آلمان بصورت تمام اتوماتیک و بدون  دخالت نیروی انسانی می باشد. فاز 1 این شرکت با استقرار 12 خط اکسترودر جهت تولید پروفیل UPVC و در نظر گرفتن زیر ساخت های لازم در جهت وسعت بخشیدن به روند تولیدی خود، جهت نصب 30 خط اکسترودر آغاز به کار گردید.

تنوع رنگ پروفیل وینتک

ترکیبات مواداولیه پروفیل پنجره UPVC اصولا سفید رنگ می باشد که این شفافیت و سفیدی رنگ با توجه به ترکیبات، کیفیت و فرمولاسیون مواد اولیه استفاده شده در هر کارخانه تولید پروفیل UPVC متفاوت بوده، به طوریکه این شفافیت و نوع سفیدی رنگ کاملا محسوس می باشد. در کارخانه تولید پنجره دو جداره وین تک در ایران، محصولی  با حداکثر شفافیت ممکن با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی تولید و به بازار درب و پنجره دوجداره وینتک عرضه می گردد. وین تک در جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخگویی به سلیقه مشتریان و همچنین بر طرف کردن نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید درب و پنجره وینتک با پوشش لمینت طرح چوب برجسته نموده است.

کنترل کیفی محصولات وینتک

کنترل کیفی حین فرایند تولید و پس از آن از جمله اقداماتی است که در کیفیت محصول تاثیر شگرف دارد. درب و پنجره وین تک در طی فرایند تولید و قبل از عرضه به بازار در آزمایشگاه های وینتک تحت تستهای مختلف کیفی قرار می گیرد و از مواد اولیه در هر شیفت کاری نمونه گیری می شود. همچنین لیستی از آزمایشات روی سطح مقاطع پروفیل انجام می شود که اگر نتایج آنها از حد استاندارد مشخص شده کمتر باشد از ارسال محصول به انبار یا واحد های فروش وینتک جلوگیری به عمل می آید. لیست آزمایشات به شرح زیر می باشد:

  •  تست مقاومت حرارتی تا 150 درجه سانتی گراد
  • تست مقاومت حرارتی تا 40-  درجه سانتی گراد
  • تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش نور خورشید
  • آزمایش میزان مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر
  • شفافیت رنگ سطوح پروفیل
  • کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل
  • کنترل ابعادی دیواره هایمقاطع پروفیل
  • آزمایش میزان صاف بودن سطح پروفیل

 در مجموعه تولیدی وینتک طی فرایند بسته بندی، لیبل هایی بر روی بسته های پروفیل قرار می گیرد که اطلاعاتی مانند کد کالا، زمان، تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفیت در خط تولید می باشد که در دوره های زمانی مختلف، قابل پیگیری خواهد بود.