قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

قیمت درب و پنجره دوجداره

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC به طور دقیق قابل اعلام نمی باشد مگر با دانستن ابعاد دقیق درب و پنجره مورد نیاز و همینطور تعداد بازشو و یراق آلات آن بستگی دارد و به دلیل اینکه قیمت درب و پنجره دوجداره به مقدار پروفیل یو پی وی سی مورد نیاز بر حسب متر مربع و هم چنین نوع و جنس پروفیل، جنس شیشه ها و …. بستگی دارد.

عوامل مختلفی بر قیمت درب و پنجره دوجداره موثر است. البته به طور کلی، قیمت پایه آن براساس اصولی ثابت مشخص می‌شود. زمانی که مشتری‌ها از روند و شیوه دقیق قیمت‌گذاری آگاهی کامل داشته باشند، حس اعتماد بیشتری نسبت به خرید خود پیدا خواهند کرد و همین موضوع باعث جلب رضایت مشتریان می‌شود.

در این مقاله قصد داریم، به موارد مختلف و تاثیرگذار بر قیمت درب و پنجره‌های دوجداره UPVC بپردازیم.

قیمت پنجره دوجداره UPVC چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت پنجره دوجداره معمولا به طور میانگین به سادگی قابل محاسبه است. اما برای رسیدن به قیمت واقعی پنجره دوجداره به طور دقیق، لازم است که ابعاد دقیق پنجره را داشته باشیم. علاوه بر این‌ تعداد بازشوها، فیکس و نوع باز شدن پنجره براساس تک حالته، دو جهته یا کشویی بودن، برای تشخیص قیمت دقیق پنجره، موثر است. قیمت پایه درب و پنجره دوجداره براساس میانگین هر مترمربع از فضای مورد نظر مشخص می‌شود.

درب و پنجره دوجداره قيمت

آیا مدل‌های مختلف پنجره دوجداره، قیمت متفاوتی دارند؟

قیمت پنجره‌های دوجداره براساس مدلی که دارند، متغیر است. به این ترتیب مدل‌ها چند قسمتی با حالت بازشوهای متفاوت، قیمت‌های مختلفی دارند. هر چه تعداد بازشوهای پنجره بیشتر باشد و حالت باز شدن‌شان پیچیده‌تر باشد، قیمت آن‌ها بیشتر خواهد بود.

شیوه تولید پنجره‌ها نیز بر قیمت آن‌ها تاثیرگذار است. مثلا پنجره‌ها دوجداره‌ای که به صورت مکانیزه تولید می‌شوند، به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌ها با تولید مکانیزه، دارای قیمت تمام شده پایین‌تری نسبت به مدل‌هایی هستند، که دستی و غیرمکانیزه تولید می‌شوند.

علاوه بر این‌ها، برندهای مختلف نیز دارای قیمت‌های متفاوت هستند. هر برندی با توجه به کیفیت و نحوه تولیدی که دارد، روی درب و پنجره‌های دوجداره قیمت‌گذاری می‌کند.

عوامل موثر در قیمت گذاری پنجره های دوجداره UPVC

  • ابعاد پنجره دوجداره

  • نقشه پروژه

  • تعداد بازشو یا کشویی بودن پنجره دوجداره

  • نوع پروفیل UPVC

  • نوع رنگ آمیزی در و پنجره دوجداره (لمینت، پروفیل رنگی، طرح چوب، روکش های متنوع آلومینیومی و …)

  • دوجداره یا سه جداره بودن پنجره ها

  • رنگ و نوع شیشه دوجداره ( سکوریت ، لمینت و …)

  • گالوانیزه های استفاده شده در داخل بدنه پنجره

  • و موارد دیگری که در جدول موارد موثر با جزییات به آنها اشاره شده است.

 

تاثیر جنس پروفیل بر قیمت درب و پنجره دوجداره

پروفیل‌ها دارای برندهای مختلفی هستند و با توجه به میزان کیفیت، رنگ‌دانه‌ها و برند تولید‌کننده‌شان قیمت‌های مختلفی دارند. به علاوه پروفیل پنجره دوجداره از لحاظ سری(عرض پروفیل)، تعداد حفره یا چمبر، رنگ پروفیل و نوع کاربردی آن در درب و پنجره‌های UPVC براساس دسته‌بندی‌های زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

براساس ابعاد

پروفیل درب و پنجره‌های دوجداره، از نظر عرض و سری، در سه نوع مختلف سری ۶۰ با عرض ۶۰ میلی‌متر، سری ۷۰۰ و سری ۸۰ دسته‌بندی می‌شود. پروفیل‌ها از نظر ظاهری نیز در دو نوع ساده و دکوراتیو در بازار وجود دارد.

براساس تعداد حفره داخل پروفیل (چمبر)

فضاهای داخلی در عرض پروفیل را که با استفاده از دیواره‌های UPVC ایجاد می‌شوند، چمبر می‌نامند. در اغلب برندهای درب و پنجره دوجداره، تعداد چمبرها از ۳ تا ۷ حفره قابل شمارش است. این تعداد بر قیمت تمام شده تاثیرگذار است.

براساس شکل کاربردی پروفیل

پروفیل‌های درب و پنجره‌های دوجداره، چهار کاربرد دارند. برخی پروفیل‌ها مخصوص فریم‌ها هستند و به عنوان چارچوب در درب و پنجره استفاده می‌شوند. نوع دیگر آن‌ها که به پروفیل ساش یا لنگه معروف هستند، در بازشوی درب و پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پروفیل‌های مولیون با استفاده از بست مولیون، در داخل چارچوب و به عنوان ستون افقی یا عمودی به کار می‌روند. نوع آخر پروفیل‌ها، پروفیل‌های جانبی هستند که طیف گسترده‌ای را شامل می‌شوند. این پروفیل‌ها شامل، زوار شیشه‌های دوجداره و سه جداره، پروفیل ۹۰ درجه، ارتفاع‌دهنده، کانکتورها، پنل‌های UPVC و سایر موارد مشابه می‌باشند.

آیا پروفیل با رنگ‌های مختلف، قیمت متفاوتی دارد؟

پروفیل‌های رنگی و لمینت‌ها بسته به مساحتی که از رنگ برای‌شان استفاده شده است، قیمت‌های متفاوتی دارند. پروفیل‌ها در رنگ‌های مختلف وجود دارند و رنگی بودن‌ آن‌ها معمولا باعث افزایش ۳۰ درصدی قیمت نهایی فاکتور می‌شود.

یراق‌آلات مختلف و تاثیر آن‌ها بر قیمت درب و پنجره دوجداره

مورد دیگری که بر قیمت درب و پنجره‌ها تاثیرگذار است، یراق‌آلات آن‌ها می‌باشد. این مورد بر قیمت پنجره دوجداره تاثیر بسیاری دارد. یراق‌آلات، عاملی مهم در عمر آب‌بند لنگه‌های درب و پنجره دوجداره است. یراق‌آلات دارای برندهای مختلف هستند و هر برند با توجه به کیفیت و درجه‌بندی‌اش، دارای قیمت متفاوتی است. بسیاری از یراق‌آلات مرغوب، ساخت ترکیه هستند و قیمت نسبتا بالایی دارند.

قيمت يراق آلات | پنسروين

قيمت يراق آلات | پنسروين

آیا انتخاب نوع شیشه بر قیمت نهایی پنجره موثر است؟

یکی از مهم‌ترین موارد موثر بر قیمت‌گذاری پنجره‌های دوجداره، شیشه آن‌ها است. می‌دانیم که بیشترین قسمت از پنجره را شیشه‌های آن تشکیل می‌دهند. بنابراین شیشه‌ها بر قیمت نهایی پنجره تاثیر زیادی دارند.

شیشه‌ها دارای کیفیت‌های مختلفی هستند و از دو تا چندجداره در بازار موجودند. همچنین رنگ‌های مختلفی دارند و همه این‌ها بر قیمت تمام شده پنجره دوجداره تاثیرگذار است.

همچنین در خصوص یراق آلات و مونتاژ و نصب و سایر عوامل موثر نیز به مدت 5 سال از گارانتی پنجره دوجداره و خدمات رایگان شرکت پنسروین برخوردار خواهید بود.

قيمت شيشه دوجداره

قيمت شيشه دوجداره

قیمت درب و پنجره upvc پنسروين در تهران و سایر شهرستان ها

لیست قیمت ساخت انواع پنجره دوجداره شیشه و یراق آلات شرکت پنسروين

برای استعلام دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره تماس بگیرید :  ۹۱ ۸۹ ۶۹۴ ۰۹۱۲