اگر به دنبال شیشه دو جداره و سه جداره با قیمت مناسـب و با کیفیت عالـی هستید، با گروه پنسر وین تماس بگیرید.

شیشه دو جداره

بیش از سه هزار سال است که انسان از شیشه در زندگی استفاده می کند. مصارف متعددی برای شیشه وجود دارد از ظروف و تزیینات و عدسی گرفته تا ساختمان و صنعت و هزاران مورد دیگر. شیشه انواع بسیار متفاوتی نیز دارد. از شیشه های ساده گرفته تا ترکیبات سکوریت و غیره. شیشه در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده از شیشه در صنایع درب و پنجره سازی سالهاست که بهره برداری می شود. پنجره ها در ساختمان ورود نور طبیعی به داخل و تهویه هوا را بر عهده دارند. اما سرو صدا و گرما و سرما نیز از طریق پنجره ها مبادله می شوند. صرفه جویی درمصرف انرژی از موارد استراتژیک در دنیاست. استفاده از شیشه دولایه و سه لایه در پنجره سازی ضمن کاهش مصرف انرژی عایق صوتی نیز است. برای تهیه انواع شیشه لیست قیمت شیشه دو جداره را در سایت ما به روز ببینید.

انواع شیشه های دو جداره

با توجه به نیاز مبرم به صرفه جویی در انرژی در جهان و هزینه های مربوط به آن راهکارهایی که می توانند صرفه جویی را تامین نمایند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از این راهکارها بالا بردن عایق های حرارتی در ساختمان ها است. این کار توسط شیشه های دو جداره صورت می گیرد. لزوم استفاده از شیشه  به جز عایق حرارتی توان عایق صوتی شیشه دو جداره نیز است که به ما در زندگی شهری و سرو صدای آن آرامش را اهدا کند. شیشه دو جداره انواع مختلفی دارد که ۲ نوع رایج آن شیشه ساده و شیشه رفلکس اشت که خود ان ها انواع مختلف دارد به این منظور برای دریافت اطلاعات بیشتر از محصولات کاتالوگ زیر را دانلود کنید.

شیشه دو جداره رفلکس

اگر در روز از محیط بیرون به شیشه ی رفلکسی نگاه کنیم تصاویر محیط را مانند آینه باز می تاباند و از داخل به بیرون شیشه کاملا شفاف به چشم خواهد آمد.و به دلیل تنوع رنگ های موجود در بازار آن بسیار پر طرفدار است.

شیشه دو جداره رنگی

ساختار این نوع شیشه ها متشکل از یک جداره شیشه ی ساده و یک جداره شیشه ی رنگی است.

شیشه دو جداره ساده

اگر در روز از محیط بیرون به شیشه ی رفلکسی نگاه کنیم تصاویر محیط را مانند آینه باز می تاباند و از داخل به بیرون شیشه کاملا شفاف به چشم خواهد آمد.و به دلیل تنوع رنگ های موجود در بازار آن بسیار پر طرفدار است.

<<  برخـی از نمونه کارهـای اجـرایی پنسر وین  >>

آدرس دفتر گروه پنسروين

آدرس شرکت پنسر وین

سعادت آباد، میدان کتاب، خیابان فرحزادی، ساختمان چشم انداز طبقه ۷

مشاور رايگان گروه پنسر وين

ساعت کاری شرکت

از ۸ صبح تا ۸ شب

آدرس دفتر گروه پنسروين

ارتباط سریع با پنسر وین

۶۵ ۱۴ ۷۴ ۲۶ -۰۲۱

Call Now Buttonتماس با پنسر وین